Hakkımızda

Cesar Group Bilgi Teknolojileri A.Ş.; Otomotiv, Servis, Filo, Sigorta ve Asistans firmalarına hizmet sunan bir şirketler grubudur.

Şirketler grubumuzda; 
 

  • Müşterilerine katma değerli çözümler sunan bir hizmet şirketi,
  • ÖTA kapsamında araç dönüşümü yapan, çevre bakanlığı lisanslı bir şirket,
  • Global otomotiv üretici firmaları ve yedek parça üreticilerinden veri sağlayan bir distribütör şirket,
  • Amerika, Rusya ve Moldovya'da otomotiv dışı sektörlerde yatırımları bulunan çeşitli boyutlarda yatırım şirketleri, tüm grup şirketleri ve müşterilerine en güncel teknolojik çözümleri sunan grup şirketleridir. 

 

Vizyonumuz 


Kuruluş ve varoluş amaçlarımız çerçevesinde sürekli gelişip, güvenilir ve saygın bir grup olarak, her zaman kaliteli ürün ve hizmet üretmek. Ekonomiye artan şekilde katkıda bulunmak Ticari hayatta karlılık faktörünü göz ardı etmeden, daima en iyi ve en güzelini yaparak topluma ve bağlı olduğu sektördeki kaynaklarına hizmet etmek. 


Misyonumuz 


Cesar Group olarak, yurt içi ve yurt dışı rekabet edebilirlik anlayışından yola çıkıp faaliyet gösterdiğimiz her sektörde en mükemmelini yakalamak, Grup olarak teknolojik gelişmeleri yakından izleyip, sektör ihtiyaçlarına yönelik projeler üretmek ve uygulamak, çalışanına ve müşterilerine ve kaliteye vermiş olduğu önemin ve taahhüdün gereği olarak, başarı ve istikrarı yakalayıp, her faaliyet sektörümüzde mükemmeliyete ulaşmak.

Hakkımızda