E-Rayiç

E-Rayiç projesi ile sıfır ve ikinci el araçların yıl başında değişime uğrayan model ve özelliklerini günümüzdeki doğru değerleriyle karşılaştırarak piyasa bedellerini hesaplamak amaçlandı. Online bir şekilde hizmet veren E-Rayiç ile internet üzerinden araç satışı yüksek olan siteler, galeriler ve benzeri satış kanalları aracılığıyla aracın doğru ve güncel rayiç değeri belirlenmektedir.

 

Misyon

 

Zengin araç veri tabanı ile araçların model, marka, yıl, varyant gibi karşılaştırmalarını yaparak hızlı, güncel ve doğru değerler belirlemek.

 

Vizyon

 

Hizmet sunduğu kişi ve kurumlara hesaplamış olduğu rayiç değerleri ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak profesyonel sonuçlar sunmak. Sunmuş olduğu tarafsız, şeffaf ve hızlı iş süreçleriyle bulunduğu sektörde farklılık kılmak.

 

Amacımız

 

Filo şirketlerine araç alma ve satma aşamasında, Sigorta şirketlerine poliçe üretimi ve hasar mutabakatlarında, bireysel kullanıcılara araç satın almada profesyonel operasyon ekibi ile doğru ve güncel rayiç değeri belirlemeyi, süreçlerini kolaylaştırarak hızlandırmayı amaçladı.

 

Avantajlar

 

Rayiç belirlenmesi istenilen aracın özelliklerine, durumuna ve bulunduğu bölgeye özel olarak, hassas bir rayiç belirleme çalışması yapılır. Belirlenmiş olan rayiç bedelin sağlamasını yapmak için aynı özelliklere sahip araçlar piyasada bulunarak, bu araçların sahipleriyle de fiyat mutabakatı sağlanır. Piyasa mutabakatı sonrasında, mutabakat yapılan araçların bilgileri de eRayiç hizmeti sunulan müşterimizle, detaylı bir rapor şeklinde paylaşılır.

 

  • Tarafsızdır; Yapılan çalışmalar sonrasında belirlenen rayiç değerlerini formları ile birlikte hizmet sunduğu taraflara iletir.
  • Şeffaftır; Yapılan çalışmalar sonrasında belirlenen rayiç değerlerini formları ile birlikte hizmet sunduğu taraflara iletir.
  • Hızlıdır; Sigorta şirketleri, filo şirketleri ve nihai kullanıcılardan Rayiç bedeli belirleme talebi gelir gelmez çalışmalara başlar ve hızlı bir şekilde sonuçlandırır.
  • Profesyonel ve güçlü ekibi tarafından yapılan rayiç çalışmalarını tek bir noktada toplayarak en doğru değeri müşterilerine sunar.

     

E-Rayiç