Sovtaj

E-Sovtaj projesi ile Sigorta, Filo, Bankacılık Sektörlerine ve Bireysel Alıcılara hizmet vermek temel alındı. Türkiye’de bir ilk olan projede hasarlı araçların ve otomotiv dışı ürünlerin en yüksek sovtaj değerine ulaşarak e-sovtaj.com adlı web portalında satışlarının gerçekleşmesi amaçlandı. Bu amaç doğrultusunda e-sovtaj portalında üye olmanın zorunlu olduğu Kapalı İhale ve Açık İhale olmak üzere iki aşamalı ihale modeli oluşturuldu. Günümüzde e-sovtaj portalı binlerce aktif alıcı üyesi, profesyonel saha ve operasyon kadrosu ile bulunduğu sektörde lider olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

Misyon

 

Teknoloji odaklı anlayışımız ile müşterilerimize sorunsuz, hızlı ve güvenilir hizmet sunarak öncülüğünü yapmış olduğumuz hasarlı emtia ve araç sektöründe daima yeniliği takip ederek en iyiye gitmek.

 

Vizyon

 

Hizmet sunduğu kişi ve kurumlara sahip olduğu teknolojik alt yapının ışığıyla yüksek standartlı deneyimler yaşatmak, hızlı çözümler üretmek ve dünya çapında iş ortaklarına sahip olmak.

 

Amacımız

 

Sigorta, Filo, Bankacılık Sektörleri ve Bireysel Alıcılar için rekabetçi, güvenilir, eşitlikçi ve devasa bir online ihale ortamı sunarak karşılıklı kazan hedefiyle hasarlı araçların satışlarının gerçekleşmesini amaçladı.

 

Avantajlar

  • Karşılıklı kazanç imkanı
  • Profesyonel raporlama sistemi ile süreç takibi olanağı
  • Kişiye özel portal erişimi
  • Geniş araç portföyü
  • Otomotiv ve otomotiv dışı emtialara kolay erişim imkanı
  • Binlerce aktif alıcı ile rekabetçi bir ihale ortamı

 

E-Sovtaj Farkı

 

Anında Online İletişim

E- Sovtaj'ın geliştirmiş olduğu genel ve dosya bazlı yazışma imkanı ile zaman kaybı yaşamadan hızlı bir şekilde İletişim sağlanmaktadır.

 

Güncel Aktif Alıcılar

Sahada aktif bir şekilde görev alan pazarlama ekibimiz aracılığıyla araç portföyümüz güncel tutulmaktadır. Bu sayede genel ve ürün bazlı nihai alıcılar oluşturularak sovtaj bedellerinin yükselmesi sağlanmaktadır.

 

Anında/Otomatik Detaylı Raporlama

Sistem içindeki verilere ilişkin yüksek raporlama kabiliyeti sayesinde, tüm verilerin genel ya da firmaya özel olarak raporlanarak istatistikleri alınabilir. Süreçlerle ilgili tüm ayrıntılar raporlanarak verimlilik testleri gerçekleştirilebilir

 

Rayiç Değer Çalışması

Her araç için emsal üç örnek üzerinden oluşturulan rayiç çalışması, filo şirketlerinin onarım–satış kararı almasına önemli fayda sağlar. Böylelikle yeni mevzuatın gerektirdiği rayiç çalışması da dosyada tamamlanmış olur. Rayiç değer çalışmalarımız bünyemizde bulunan E-Rayiç sistemi üzerinden yapılmaktadır.

 

Sovtaj