Cesar Group 1993 yılından günümüze kadar olan süreçte otomotiv, sigorta, filo, assistans ve bankacılık sektörleri için yaratıcı ve sürdürülebilir projeler geliştirdi. Alanında ilki temsil eden projeler ile rekabetçi ve yaratıcı işler, hizmet sunduğu sektörlere iş süreçlerini hızlandıracak çözüm odaklı ve teknoloji temelli çözümler, yeşil bir gelecek stratejisiyle sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalar, ölçek ekonomisi ile büyüme stratejisiyle verimlilik odaklı yatırımlar yaptı. Yüzlerce çalışanıyla sunduğu hizmetlerde müşterilerini memnun etmek ilk hedeflerinden biri oldu ve bu doğrultuda Türkiye’nin her yerinde geniş bir müşteri ağına sahip oldu. Avrupa’dan Orta Asya’ya, Orta Asya’dan Amerika’ya uzanan Otomotiv, Sigorta, Filo ve Otomotiv sonrası hizmetleri ve yıllara dayanan tecrübesi ile güçlü bir vizyon elde etti. Günümüzde Cesar Group Bilgi Teknolojileri A.Ş. katlanan tecrübesi ile içinde yer aldığı sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya devam etmektedir.

Cesar Group Bilgi Teknolojileri A.Ş.


Genel Başvuru

Grup Şirketlerimizin açık pozisyonlarına web sitemiz üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Açık pozisyonlar arasında size uygun bir pozisyon yok ise oluşabilecek yeni pozisyonlar için Genel Başvuru kategorisinden özgeçmişinizi değerlendirebilmemiz adına firmamıza iletebilirsiniz.

Kariyer yolculuğunuzda başarılar dileriz.

Cesar Group Bilgi Teknolojileri A.Ş

Hemen Başvur

Cesar Grubu’na başvurunuzu; oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere "Genel Başvuru" ile yapabileceğiniz gibi, kariyer.net'te de iş ilanlarımızı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Hemen Başvur

Araç Denetim Hizmeti