Cesar Akademi

Cesar Akademi Dr. Selçuk TUZCUOĞLU ile grup çalışanlarının kariyerlerine yatırım yapmaya devam ediyor. 

Cesar Akademi; Cesar Group A.Ş.’nin gelişen iş hayatı süreçlerinde şirketlerimizin başarısını arttırabilmek ve personelimizin kişisel gelişimine katkıda bulunabilmek adına kurulmuş bir organizasyondur. 

Eğitimlerimiz Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler enstitüsü öğretim üyelerinden Dr. Selçuk Tuzcuoğlu’nun hazırlamış ve vermiş olduğu eğitimlerle hızla yola devam etmektedir. 

14.03.2015 ve 28.03.2015 tarihlerinde BYOTELL’ de gerçekleşen “İletişim, Müşteri İlişkileri ve Satış Destek Teknikleri Eğitim” konulu seminerlerimizi çok keyifli ve verimli bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız. Mayıs ayı içerisinde gerçekleşecek son eğitimde katılımcı personelimiz, sınava tabii tutularak başarı elden edenler sertifikalandırılacaktır. 

Özet olarak; “değişen müşteri”, “değişen pazarlar”, “müşteri akımları”, “sosyal sorumluluk”, “ikna psikolojisi”, “Nöro Marketing” gibi konuların işlendiği eğitimlerimizde, personelimizin mevcut görevlerindeki bir çok konuda yeteneklerini nasıl daha verimli kullanabileceklerine dair fikir edinirken , kararlarını etkileyen faktörleri keşfettiğini düşünüyoruz. 

Personelimizin daha deneyimli, nitelikli şekilde yapılandırıp müşterilerimizin beklentilerine en üst seviyede cevap verebilecek şekilde vizyon sahibi olmalarına destek olmaya çalışıyoruz. Canlı, sıcak ve berrak iletişimin gücüne inanan bir firma olarak, eğitimlerimizi ara vermeden sürdüreceğiz. 

Cesar Akademi